Hotline:

telefon: 02 - 58 27 17 18, mobil: 0905 - 615 450, email: proopt@atlas.sk

Puškohľady Monarch 7 IL

MONARCH 7 IL: Vrchol dokonalosti evolúcie puškohľadov od spoločnosti Nikon

Nové puškohľady MONARCH 7 IL ponúkajú jedinečné výhody pre vášnivých lovcov. Tieto puškohľady sú súčasťou prvotriedneho radu MONARCH 7 a dodávajú sa aj vo verzii s upevňovacou koľajničkou pre montáž bez krúžkov („rail“ verzia). Ponúkajú výnimočne široké zorné pole, vysoké rozlíšenie a brilantný obraz.

Obraz je nielen perfektne ostrý a kontrastný, ale ponúka taktiež optimálne farebné podanie. Technológia osvetlenia zámernej osnovy Nikon dostupná u série Monarch 7 IL poskytuje veľmi široký rozsah voliteľných nastavení jasu. Maximálna odolnosť puškohľadov je zaručená konštrukciou so zámernou osnovou vyrytou do skla a pevným tubusom z jedného kusu materiálu s priemerom 30 mm, ktorý je vodotesný, nárazuvzdorný a odolný voči zahmlievaniu.

Optika kompletne opatrená viacnásobnými antireflexnými vrstvami a vysoko kvalitnými optickými sklami Nikon zaručuje maximálnu priepustnosť svetla. Pôsobivý jas obrazu, rýchlo zaostriteľný okulár a veľké predsunutie výstupnej pupily spoločne uľahčujú presné zamierenie cieľa v celom rozsahu zväčšenia. Ovládacie točidlá horizontálnej a vertikálnej rektifikácie s funkciou okamžitého nastavenia nulovej polohy ponúkajú optimálnu presnosť a funkčnosť.

To ale nie je všetko. Zariadenie je vybavené ďalšími inovatívnymi funkciami, ktoré oslovia najmä náročných lovcov. Jas osvetlenej zameriavacieho kríža možno nastaviť v 32 krokoch, čo splní požiadavky vo všetkých svetelných podmienkach a loveckým prostrediach. Osvetlenie je tiež vybavené funkciou automatického vypnutia pre úsporu energie, ktorá sa aktivuje po uplynutí dvoch hodín. Kryt okuláru možno použiť na otvorenie krytu batérie. Okrem tohto pôsobivého balíčka funkcií na optimalizáciu používania je puškohľad MONARCH 7 IL dokonale vodeodolný, odolný voči zahmlievaniu a nárazom – vďaka tomu je spoľahlivým spoločníkom na akomkoľvek love a vo všetkých poveternostných podmienkach.

Rad produktov:
1-4×24
1-4x24 ZR
1.5-6×42
2.5-10×50
2.5-10×50 ZR
4-16x50
3-12x42

Kontaktní informace:

Ján Ragač - Proopt
Špecializovaná predajňa ďalekohľadov v Bratislave.
telefon: 02 - 58 27 17 18
mobil: 0905 - 615 450
e-mail: proopt@atlas.sk