Hotline:

telefon: 02 - 58 27 17 18, mobil: 0905 - 615 450, email: proopt@atlas.sk

Novinky

 • Zmluva s Ianom Poulterom

  Nikon uzatvára zmluvu s víťazom golfového turnaja Ryder Cup Ianom Poulterom ako s globálnym partnerom pre laserové diaľkomery Nikon

  Amsterdam, Holandsko, 14. mája 2013. Spoločnosť Nikon s potešením oznamuje uzatvorenie zmluvy s Ianom Poulterom ako globálnym partnerom spoločnosti Nikon pre laserové diaľkomery COOLSHOT a COOLSHOT AS.

 • Puškohľady Monarch 7 IL

  MONARCH 7 IL: Vrchol dokonalosti evolúcie puškohľadov od spoločnosti Nikon

  Nové puškohľady MONARCH 7 IL ponúkajú jedinečné výhody pre vášnivých lovcov. Tieto puškohľady sú súčasťou prvotriedneho radu MONARCH 7 a dodávajú sa aj vo verzii s upevňovacou koľajničkou pre montáž bez krúžkov („rail“ verzia). Ponúkajú výnimočne široké zorné pole, vysoké rozlíšenie a brilantný obraz.

 • Nové ďalekohľady PROSTAFF 5

  PROSTAFF 5 Extrémne ľahký viacúčelový ďalekohľad

  Nový Nikon PROSTAFF 5 je ideálny na výpravy do prírody, ktoré vyžadujú ľahký, vodotesný ďalekohľad odolný voči nárazom. Ďalekohľad PROSTAFF 5 je v skutočnosti jedným z najľahších ďalekohľadov vo svojej triede. Vynikajúca kvalita obrazu a 12x zväčšenie vám umožnia odhaliť tajomstvá prírody okolo vás.

 • Lovecké ďalekohľady MONARCH 5 56mm

  MONARCH 5 s 56mm objektívmi: Nástupca s vynikajúcimi optickými vlastnosťami

  Ďalekohľady MONARCH 5 s 56mm šošovkami objektívu predstavujú najnovší prírastok do produktového radu MONARCH 5 od spoločnosti Nikon a dodávajú sa s 8x, 16x alebo 20x zväčšením. Sú navrhnuté na intenzívne používanie aj v najnáročnejších svetelných podmienkach. Vášniví pozorovatelia prírody ocenia ich ostrý a jasný obraz, odolnú konštrukciu a veľmi pohodlné používanie.

 • ACULON AL11

  ACULON AL11 od spoločnosti Nikon: Najľahší laserový diaľkomer na trhu

  Najnovší prírastok spoločnosti Nikon do radu meracích zariadení s vysokým výkonom je tiež najľahším modelom dostupným na trhu. Vďaka hmotnosti len 125 gramov si ani nevšimnete, že ste si ho pridali k svojmu vybaveniu na výlety alebo fotografickej súprave.

Kontaktní informace:

Ján Ragač - Proopt
Špecializovaná predajňa ďalekohľadov v Bratislave.
telefon: 02 - 58 27 17 18
mobil: 0905 - 615 450
e-mail: proopt@atlas.sk